SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
67 500 €
(1 055 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
64 m²
Кирил и Методий, Обзор

spavaća sobaatypical
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

We offer for sale a spacious studio apartment in the complex "The Cliff Beach & Spa Resort", located on the first line in the seaside resort town of O...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Кирил и Методий, Обзор
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KC Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu