SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
154 000 €
(1 176 € / m²)
Prodaja
3
1
131 m²
Иван Вазов, Несебър

spavaća soba3
stan131 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Tohle je nemovitost pro ty, kdo nechtějí dělat kompromisy mezi prostorem, pohodlím a skvělou lokalitou. Apartmán nabízí celkových 148,8 m², takže zde ...

Namješteno
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Иван Вазов, Несебър

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev

Slični oglasi

Slično u inozemstvu