SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
97 000 €
(1 293 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
75 m²
1-ва, Несебър

spavaća sobaatypical
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

#34229868 Предлага се за продажба: Апартамент с 2 спални в комплекс Браво 5 Цена: 97000 Населено място: Слънчев Бряг Стаи: 3 Обща площ: 75 кв. м На 4 ...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ОАЗИС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu