SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
93 000 €
(1 240 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
75 m²
1-ва, Несебър

spavaća sobaatypical
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Голям апартамент в добре поддържан комплекс в централната част на курорта. Имотът е в много добро състояние с нови мебели, след освежителен ремонт. Ср...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРЕМИЕР

Slični oglasi

Slično u inozemstvu