SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
105 900 €
(1 276 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
83 m²
1-ва, Несебър

spavaća sobaatypical
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Код на офертата: 1110 ГОЛДИМА Естейтс продава двустаен апартамент с обща площ от 83 кв. м. в к. к. Слънчев бряг. Състои се от светъл и просторна дне...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu