SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
67 000 €
(1 031 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
1-ва, Несебър

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Двустаен Апартамент Гранд Камелия се намира в к.к. Слънчев бряг. Сред удобствата в хотела са асансьор, денонощна охрана и безплатен WiFi на цялата те...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

БИЗНЕС КОНСУЛТ ИНФО ГРУП

Slični oglasi

Slično u inozemstvu