SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
115 900 €
(1 317 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
88 m²
1-ва, Несебър

spavaća sobaatypical
stan88 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Код на офертата: 1083 ГОЛДИМА Естейтс продава двустаен апартамент с площ от 88 кв.м. в хотелски комплекс в к.к. Слънчев бряг. Състои се от просторн...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu