SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
139 887 €
(1 358 € / m²)
Prodaja
2
2+
103 m²
1-ва, Несебър

spavaća soba2
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2 BED 2 BATH beach front apartment, 103.62 sq.m., in Dune Residence, Sunny beach Dune Residence is a superb waterfront holiday complex, located only 1...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledTerasaOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaZaseban wcKatVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KC Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu