SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
55 100 €
(1 102 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
1-ва, Несебър

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious studio apartment, 50 sq.m., in Gardenia Hills, outskirts of Sunny beach We are pleased to offer you this very big studio apartment in complex...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KC Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu