SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
87 000 €
(1 582 € / m²)
Prodaja
1
1
55 m²
Афродита, Несебър

spavaća soba1
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Elegant 1 BED apartment, 55 sq.m. in Royal Sun (Sunny beach) KC Properties is pleased to offer you 1 BED elegantly furnished apartment, situated in th...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Афродита, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KC Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu