Popis ponuda
14
14
14
114 900 €
(1 981 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
58 m²
1-ва, Несебър
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
58 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
ID 34221950 Цена: 114 900 евро Населено място: Слънчев бряг Стаи: 2 Обща площ: 58 кв.м Етаж: 5/6 Такса поддръжка: 16 евро/кв.м годишно Депозит 5000 ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
11dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.