Popis ponuda
15
15
15
87 900 €
(1 256 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
Иван Вазов, Несебър
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
70 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
$ 34220246 цена: 87 900 евро. Обща площ: 70 кв. м. Етаж: 4/4 Етап на строителство: сградата е въведена в експлоатация - Акт 16 Плащане: 2000 евро...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
14dana
Ažurirano:
14dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Иван Вазов, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.