SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
43 000 €
(1 593 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
27 m²
sunny beach, Несебър

spavaća sobaatypical
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fully renovated studio, 27 sq.m., Sunny Day 4, 10 min to the sea KC Properties is pleased to offer you this fully furnished studio apartment, which is...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

sunny beach, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KC Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu