SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
52 000 €
(1 793 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
29 m²
Пясъците, Несебър

spavaća sobaatypical
stan29 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Top floor studio, 29 sq.m. in Gerber 4, Sunny beach, 400 m to the sea We are glad to offer you this top floor studio apartment in the popular seaside ...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Пясъците, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KC Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu