Popis ponuda
15
15
15
96 000 €
(1 684 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
57 m²
1-ва, Несебър
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
57 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
ID 34217342 Апартамент с една спалня в луксозен комплекс Хармони Суитс 9, Слънчев бряг, България. Цена: 96 000 евро Населено място: Слънчев бряг С...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
22dana
Ažurirano:
10dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.