SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 000 €
(1 707 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
58 m²
1-ва, Несебър

spavaća sobaatypical
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Нов апартамент с 1 спалня без такса поддръжка в комплекс 'Ла Мер Силвър 3', #34218170 Цена: 99 000 евро Населено място: Слънчев бряг Стаи: 2 Обща пло...

Ostalo
Dob ponude: 28dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ОАЗИС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu