SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
125 000 €
(1 838 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
68 m²
1-ва, Несебър

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ID 34191124 Предлага се за продажба: Апартамент с 1 спалня в комплекс Каскадас 7 Цена: 125000 Населено място: Слънчев Бряг Стаи: 2 Обща площ: 68 кв. м...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ОАЗИС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu