SUPA24
Kuća i okolina
Kuća i okolina; pogled
Kuća i okolina; pogled
87 886 €
(1 352 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
1-ва, Несебър

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 16652. Предлагаме за продажба двустаен апартамент в новия комплекс Sunny View Central 8, разположен в района на Какао Бийч в Слъ...

Ostalo
Dob ponude: 80dana
Ažurirano: 45dana

Lokaliteti

1-ва, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu