SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
66 500 €
(1 108 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
60 m²
Към плаж Лазур, Несебър

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 13820. Продава се изключитено стилен апартамент с една спалня в комплекс Пасифик 3 в Слънчев бряг Просторният и светъл апартам...

Ostalo
Dob ponude: 80dana
Ažurirano: 80dana

Lokaliteti

Към плаж Лазур, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu