SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
37 500 €
(1 442 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
26 m²
Пясъците, Несебър

spavaća sobaatypical
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Furnished Studio with Pool View for Sale in Sunny Day 3, Sunny Beach
We offer for sale ready to move in or renting out studio located in the Sunny Day...

Ostalo
Dob ponude: 82dana
Ažurirano: 82dana

Lokaliteti

Пясъците, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Slični oglasi

Slično u inozemstvu