Popis ponuda
15
15
15
72 500 €
(1 036 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
sunny beach, Несебър
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
70 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
ID 34133722 Цена: 72 500 евро Обща площ: 70 кв. м. Етаж: партер / 4 Такса поддръжка: 60 евро годишно Етап на строителство: сградата е въведена в ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
149dana
Ažurirano:
15dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
sunny beach, Несебър
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.