SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
69 900 €
(1 092 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
64 m²
23-ти септември, Кошарица

spavaća sobaatypical
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Код на офертата: 1096 ГОЛДИМА Естейтс продава двустаен апартамент с площ от 64 кв.м. в хотелски комплекс в с. Кошарица. Състои се от просторна всек...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

23-ти септември, Кошарица
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu