SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
74 000 €
(831 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
89 m²
23-ти септември, Кошарица

spavaća sobaatypical
stan89 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме просторен тристаен апартамент в луксозен комплекс, във вилната зона на Кошарица и на 2 км разстояние от ...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

23-ти септември, Кошарица
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

СУПРИММО - БУРГАС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu