SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
235 000 €
(2 009 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
117 m²
Самоковско шосе, Герман

spavaća sobaatypical
stan117 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Чудесен тристаен апартамент, с бърз целогодишен асфалтов достъп, на втора линия от Самоковско шосе и с гледки към Панчаревското езеро. Имотът е ситуи...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Самоковско шосе, Герман
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТЕКА

Slični oglasi

Slično u inozemstvu