Popis ponuda
66 950 €
(1 046 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
64 m²
Страцин, Добрич
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
64 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Реф. 4494 📍 гр. Добрич, център БАЛИК ЕСТЕЙТ предлага за продажба двустаен апартамент за ремонт със застроена площ от 64,35 кв.м, разположен в центр...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
8dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Страцин, Добрич
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.