SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
178 000 €
(1 978 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
90 m²
Бургас

spavaća sobaatypical
stan90 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Тристаен панелен апартамент в ж.к Славейков. Намира се в спокойна част на района, ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Бургас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК

Slični oglasi

Slično u inozemstvu