SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
190 752 €
(1 617 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
118 m²
Иван Хаджипетров, Бургас

spavaća sobaatypical
stan118 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Ексклузивно представяме просторен тристаен апартамент за продажба във впечатляващ мащабен проект в Бургас сгр...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Иван Хаджипетров, Бургас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛУКСИММО - БУРГАС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu