SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
90 000 €
(909 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
99 m²
Жечка Карамфилова, Бургас

spavaća sobaatypical
stan99 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 16487. Предлагаме за продажба тристаен апартамент на изгодна цена в кв. Меден рудник, разположен в нова жилищна сграда, с входир...

Ostalo
Dob ponude: 79dana
Ažurirano: 79dana

Lokaliteti

Жечка Карамфилова, Бургас
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu