SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
52 000 €
(867 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
60 m²
13-та, Балчик

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🌊✨ Двустаен апартамент с артистична душа и морска панорама в Балчик ✨🌊 Представете си как сутрин излизате на голяма тераса с ароматно кафе в ръка ☕...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

13-та, Балчик
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АРТЕ МУНДО

Slični oglasi

Slično u inozemstvu