SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
65 980 €
(1 294 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
51 m²
Чучулуга

spavaća sobaatypical
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

📢 БЕЗ КОМИСИОН! ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 📢 ОФЕРТА: 13294 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' Ви представя модерна сграда състояща се от четири ж...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Чучулуга
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГОЛД ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu