SUPA24
225 000 €
(2 143 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
105 m²
бул. Освобождение

spavaća sobaatypical
stan105 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Явлена продава прекрасен четиристаен апартамент, находящ се в нова сграда с предстоящо въвеждане в експлоатация през юни 2026г. Жилището се намира на ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

бул. Освобождение
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu