Popis ponuda
9
9
9
133 900 €
(2 269 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
59 m²
бул. Освобождение
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
59 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
🏡Имаме удоволствието да ви представим двустаен обзаведен апартамент в НОВА СГРАДА в кв. Тракия. 🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА: ➤ коридор ➤ дневна с ку...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
бул. Освобождение
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.