SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
108 700 €
(1 553 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
Николай Коперник

spavaća sobaatypical
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Оферта 62109:Предлагаме ви възможността да си закупите жилище в един от най - Иновативните проекти през последните години за жилищен комплекс с много ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaKuhinjski aparatiSigurnostDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Николай Коперник
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu