Popis ponuda
17
17
17
129 000 €
(1 103 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
117 m²
Балкан
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
117 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Без комисионна! Продава се просторен многостаен апартамент в кв. Веселчане, гр. Кърджали Представяме Ви чудесен многостаен апартамент, разполож...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Балкан
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.