SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
157 500 €
(1 853 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
85 m²
Христо Ботев

spavaća sobaatypical
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ЕвроЗара Имоти има удоволствието да Ви представи СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА за ЧЕТИРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ, находящ се в района на Ресторант Царя. Това прекрасно жил...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaDrveni podNakon renovacijeNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Христо Ботев
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЕВРОЗАРА ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu