SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
158 800 €
(1 431 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
111 m²
Остромила

spavaća sobaatypical
stan111 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Оферта 69429 - Предлагаме на Вашето внимание ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ на СРЕДЕН ЕТАЖ сд ПАРКОМЯСТО В ЦЕНТАТА ,намиращ се новопостроена луксозна нискоетажн...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Остромила
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu