SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
143 470 €
(2 207 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
Царевец

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

0% КОМИСИОН - ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР ! 🌟 ОФЕРТА : 13593 💰 Промоционална схема на плащане: 10% СЕГА, 90% на АКТ 16! ● 'ГОЛД ИМОТИ' с удоволствие Ви п...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Царевец
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ГОЛД ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu