SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
132 999 €
(1 822 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
73 m²
Пряпорец

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Явлена представя двустаен, апартамент, ситуиран на комуникативно място, в близост до детски градини, училище, хранителни магазини, спирки на градски т...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Пряпорец
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu