SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(2 409 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
66 m²
бул. България

spavaća sobaatypical
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

TRIVIUM ESTATE представя двустаен апартамент за продажба в един от най-предпочитаните райони на Пловдив кв. Кършияка, в непосредствена близост до Гр...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

бул. България
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ТРИВИУМ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu