SUPA24
119 999 €
(1 875 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
64 m²
Княз Александър I Батенберг

spavaća sobaatypical
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

оф.25853 ТОП ЛОКАЦИЯ! Предлагаме Ви ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в НОВОСТРОЯЩА се НИСКА СГРАДА. Жилището се състои от ПРОСТОРНА ВСЕКИДНЕВНА С КУХНЯ, СПАЛНЯ, С...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Княз Александър I Батенберг
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu