SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
169 000 €
(2 347 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
72 m²
бул. Цар Симеон

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме за продажба стилен двустаен апартамент в един от най-престижните комплекси в Пловдив Residential ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

бул. Цар Симеон
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛУКСИММО ПЛОВДИВ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu