SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
182 500 €
(2 370 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
77 m²
Капитан Райчо Николов

spavaća sobaatypical
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Оферта 26358 Двустаен апартамент в кв. Христо Смирненски, Пловдив Предлагаме просторен двустаен апартамент в нова сграда с АКТ 16. ? Площ: 77 кв.м ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Капитан Райчо Николов
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu