SUPA24
99 000 €
(1 523 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
бул. Освобождение

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🔥 ЕКСКЛУЗИВНО 🏡 Стилен двустаен апартамент в НОВА СГРАДА ПРЕД АКТ 16 в кв. Тракия. ✅ Подходящ за живеене или инвестиция 🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

бул. Освобождение
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ДЕЛУКС ХОУМС ПЛОВДИВ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu