SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
94 000 €
(1 469 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
64 m²
Остромила

spavaća sobaatypical
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Оферта 86873 От инвеститор! Без комисионна към клиента!!! Двустаен апартамент в новострояща се сграда в кв. Остромила с Акт 15 (Акт 16 септември 2...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Остромила
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

РИМЕКС ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu