SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
176 455 €
(1 534 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
115 m²
Остромила

spavaća sobaatypical
stan115 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

(ОФЕРТА-9241) За нас от АКРОНА ИМОТИ е изключително удоволствие да Ви предложим атрактивен 3-стаен апартамент** в нова, луксозна сграда в един от пред...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Остромила
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu