SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
110 999 €
(1 762 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
63 m²
Чучулуга

spavaća sobaatypical
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Референтен номер: 4186. РЕАЛНА КВАДРАТУРА НИСЪК ЕТАЖ В ГАГАРИН Предлагаме Ви да закупите преустроен апартамент с две спални на тиха и спокойна локац...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Чучулуга
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu