SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
87 000 €
(777 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
112 m²
Хан Аспарух

spavaća sobaatypical
stan112 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Титан Пропъртис предлага за продажба етаж от къща, разположена в спокоен и комуникативен район в с. Царацово. Имотът разполага с площ от 56 кв.м, как...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Хан Аспарух
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ТИТАН ПРОПЪРТИС

Slični oglasi

Slično u inozemstvu