SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
150 000 €
(2 113 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²

spavaća soba2
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Description of object:
We offer a two-room apartment that is fully furnished and offers the perfect combination of comfort, style, and an ideal locati...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu