SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
349 900 €
(2 380 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
147 m²
Княз Александър I Батенберг

spavaća sobaatypical
stan147 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Оферта 69365 - ТОП ЛОКАЦИЯ !!! БУТИКОВА СГРАДА !!! СРЕДЕН ЕТАЖ !!! Предлагаме на вашето внимание уникален 3-стаен апартамент в комплекс Royal Garden 2...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Княз Александър I Батенберг
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu