SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
107 757 €
(1 347 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
80 m²
Подполковник Калитин

spavaća sobaatypical
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Предлага се за продажба апартамент с АКТ 14 със следното разпределение = всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, склад, тераса, коридор...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Подполковник Калитин
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ИМОТИ ЕСДОМ

Slični oglasi

Slično u inozemstvu